Agent Provocateur – Agent Provocateur: Zapisz się do newslettera w celu uzyskania ofert specjalnych i promocji

Deal No Expires
Agent Provocateur - Agent Provocateur: Zapisz się do newslettera w...Szczegół

Agent Provocateur – Agent Provocateur: Zapisz się do newslettera w celu uzyskania ofert specjalnych i promocji Mniej

Get Deal
100% Sukces

Agent Provocateur – Agent Provocateur: Do 70% zniżki na wyprzedaż

Deal No Expires
Agent Provocateur - Agent Provocateur: Do 70% zniżki na wyprzedaż
Get Deal
100% Sukces

Agent Provocateur – Agent Provocateur: Dodatkowe 20% zniżki na wyprzedaż

Code No Expires
Agent Provocateur - Agent Provocateur: Dodatkowe 20% zniżki na wyprzedaż
EXTRA20 Get Code
100% Sukces

Agent Provocateur to oryginalna marka o seksownym i punkowym dziedzictwie, która stawia na pierwszym miejscu nieustraszoną kobiecość. Witamy w świecie luksusowej bielizny zaprojektowanej przez kobiety i stworzonej dla każdego.
Założony w Soho w 1994 roku pierwszy sklep Agent Provocateur na Broadwick Street oznaczał kluczową zmianę w brytyjskiej kontrkulturze, podważając męskie spojrzenie na rzecz kobiet. Agent Provocateur przesuwa granice, sprzedając odważną, kolorową i lekceważącą luksusową bieliznę, która wyprzedza swoje czasy.

Agent Provocateur zrewolucjonizował rynek bielizny i jest teraz pod kreatywnym kierownictwem i współczesną wizją Sarah Shotton. Jako prawdziwy prowokator, Shotton szczyci się innowacyjnym designem z myślą o wolności i radości. Od 2010 roku Shotton rozrosła się i ukształtowała markę w jedną z najbardziej pożądanych i kultowych brytyjskich marek prowadzonych przez kobiety na świecie.

Agent Provocateur ma globalny zasięg dzięki własnej, zaprojektowanej przez siebie luksusowej seksownej bieliźnie z ekskluzywnymi tkaninami, misternymi zdobieniami i kultowymi wzorami. Agent Provocateur może zobaczyć prowokacyjne perspektywy Agent Provocateur poprzez cyfrowe opowiadanie historii oraz w butikach Agent Provocateur w Londynie, Nowym Jorku, Los Angeles i Paryżu. Eklektyczny, dekadencki i romantyczny Agent Provocateur z każdą kolekcją stara się przełamywać nowe szlaki.