Promocja do – 40% na monitory na Alsen.pl kod promocyjny

Deal No Expires
Promocja do - 40% na monitory na Alsen.pl kod promocyjny
Get Deal
100% Sukces

O Alsen.pl
Historia Alson zaczyna się w 2003 roku. Od tego czasu Alsen.pl stawia na ciągły rozwój, dzięki czemu Alsen.pl jest obecnie jedną z największych sieci sklepów komputerowych w Polsce. Lata doświadczeń pozwoliły Alsen.pl zrozumieć potrzeby swoich klientów i dostosować swoją ofertę do rynku, tak aby klienci Alsen.pl mogli znaleźć w sklepie Alsen to, czego szukają.

Obecnie sieć Alsen posiada ponad 400 sklepów w 250 miastach w Polsce. Każdy salon Alsen.pl jest autoryzowanym punktem sprzedaży oraz autoryzowanym punktem serwisowym. Oznacza to, że Alsen.pl jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Dlaczego Alsen.pl?
Niemal 17 lat doświadczenia w prowadzeniu i zarządzaniu siecią sklepów komputerowych na terenie całej Polski to ogromny powód do dumy. Alsen.pl cieszy się w internecie wieloma pozytywnymi opiniami. Sieć sklepów komputerowych Alsen.pl została wielokrotnie wyróżniona znakami „Laureat Klienta”, „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” oraz „Międzynarodowa Jakość – Najwyższa Jakość”. Sklep Alsen.pl poleca ponad 93% klientów, co oznacza, że ​​oferty Alsen.pl docierają do coraz większej liczby osób, za co Alsen.pl jest bardzo wdzięczny. Zobacz, dlaczego klienci Alsen.pl wybierają Alsen.pl

wiedza i umiejętność
Zespół Alsen.pl tworzą osoby z pasją, posiadające rozległą wiedzę na temat produktów i rynków IT. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z infolinią Alsen.pl, czatu na profilu Facebook Alsen.pl lub rozmowy z konsultantem w salonie. Każdy pracownik Alsen.pl chętnie pomoże dopasować sprzęt do Twoich potrzeb.

Szeroki wybór i konkurencyjne ceny
W Alsen.pl znajdziesz blisko 15 000 produktów w zawsze konkurencyjnych cenach. Oferta Alsen.pl jest stale wzbogacana o nowe produkty. Alsen.pl regularnie oferuje swoim klientom dobrze przygotowane promocje i rabaty. Alsen.pl zachęca do zapisania się do newslettera Alsen.pl. Więc nie przegapisz żadnej okazji.

szybka, bezpłatna wysyłka
Alsen.pl wie, że klientom Alsen.pl zależy na darmowej, a przede wszystkim szybkiej dostawie. Alsen.pl korzysta z usług najlepszych firm kurierskich w Polsce, które gwarantują najwyższą jakość dostaw. Oprócz standardowej wysyłki ekspresowej, Alsen.pl oferuje odbiór osobisty w blisko 400 sklepach Alsen.pl w Polsce oraz dostawę do sieci Paczkomatów InPost. Dzięki temu masz pewność odbioru w Twoim mieście o każdej porze dnia.

grupa arsenowa
Obecnie Alsen nie tylko aktywnie sprzedaje produkty IT. W skład zespołu Alsen.pl wchodzą 2 inne sklepy. Każda z nich oferuje zupełnie inne oferty, ale założenie Alsen.pl pozostaje takie samo. Dla Alsen.pl ważne są pozytywne opinie klientów.

Kakto.pl działa na rynku od prawie 8 lat. Obecnie sieć Kakto.pl posiada blisko 300 lokalizacji w całej Polsce. Szeroka oferta produktów RTV/AGD, niskie ceny oraz możliwość odbioru osobistego to cechy wyróżniające Kakto.pl na tle innych sklepów. Aby poznać wszystkie oferty sklepu, odwiedź Kakto.pl
Urwis.plUrwis.pl to obecnie jeden z największych internetowych sklepów z zabawkami w Polsce. Oferta sklepu obejmuje ponad 10 000 zabawek dla dzieci w każdym wieku. Aby poznać pełną ofertę sklepu, odwiedź Urwis.pl