Promocja do – 40% na laptopy, komputery, tablety i akcesoria na amso.pl kod promocyjny

Deal No Expires
Promocja do - 40% na laptopy, komputery, tablety i akcesoria...Szczegół

Promocja do – 40% na laptopy, komputery, tablety i akcesoria na amso.pl kod promocyjny Mniej

Get Deal
100% Sukces

O AMSO
AMSO Post Lease Computers to miejsce, w którym AMSO każdego dnia udowadnia, że ​​najlepsze nie muszą być nowe. Od 15 lat, odkąd AMSO otworzyło swój pierwszy sklep w Krakowie, AMSO prowadzi sprzedaż leasingową komputerów, laptopów, monitorów, serwerów, smartfonów, akcesoriów i innego rodzaju elektroniki użytkowej. W AMSO znajdziesz świetnej jakości elektronikę, a co najważniejsze, przekonasz się, że wypożyczany sprzęt oferuje więcej niż tylko niskie ceny.

Audyt i kontrola jakości urządzeń
Każde otrzymane przez AMSO urządzenie przechodzi audyt jakościowy oraz wieloetapowy proces serwisowy. Wszystko to sprawia, że ​​w ofercie AMSO znajdują się wyłącznie klasyfikacje spełniające ściśle określone kryteria. Dla Twojej wygody każdy sprzęt, który znajdziesz w sklepie AMSO przyporządkowany jest do odpowiedniej kategorii jakościowej (klasa: A, A-, B) i szczegółowo opisany. Jednak niezależnie od poziomu sprawność techniczna każdego urządzenia wynosi 100%. Dostaniesz elektronikę od Apple, Dell, Lenovo, Acer, Asus, HP, Samsung i wielu innych czołowych producentów, a oferowane modele są często z najwyższej półki jakościowej. Urządzenia te są początkowo dostarczane do AMSO, które je dzierżawią, a ci AMSO stawiają im określone wymagania podczas ich dzierżawy: muszą działać niezawodnie, być wydajne i najlepsze w swojej klasie. Dlatego sprzęt, który można u nas dostać od AMSO ma doskonałe parametry i charakteryzuje się równie wysoką jakością. Wszystko to za ułamek ceny nowego sprzętu, a często gorszej jakości.

Gwarancja bezpiecznych zakupów
Twój zakup jest objęty gwarancją i masz możliwość szczegółowego obejrzenia urządzenia w jednym z 12 salonów sprzedaży AMSO lub na stronie internetowej. Jeśli nie masz pewności, który komputer, laptop lub telefon komórkowy będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z AMSO. AMSO pomoże dobrać i skonfigurować sprzęt najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom i oczekiwaniom. AMSO od lat udowadnia, że ​​AMSO zna się na elektronice jak nikt inny!

Jednak AMSO oferuje również inne usługi, takie jak odkup sprzętu od AMSO. Prowadzisz firmę i chcesz wymienić swoją bazę elektroniki, czy wolisz wypożyczyć sprzęt?
Skontaktuj się z AMSO.

Najlepsze niekoniecznie jest nowe.
BIURO OBSŁUGI Klinta
www.amso.pl
amso.pl

Czarnowieskiej 84

30-054 Kraków

(Polski)

Infolinia: 12-445-54-54
e-mail: sklep@amso.pl