BAUSELE – BAUSELE: Zapisz się do newslettera, aby uzyskać oferty specjalne i promocje

Deal No Expires
BAUSELE - BAUSELE: Zapisz się do newslettera, aby uzyskać oferty...Szczegół

BAUSELE – BAUSELE: Zapisz się do newslettera, aby uzyskać oferty specjalne i promocje Mniej

Get Deal
100% Sukces

Marka zegarków Bausele została założona w Sydney w Australii w 2011 roku przez założyciela Christophe Hoppe. Wynika to z jego pasji do Australii i rozległego doświadczenia w szwajcarskim przemyśle zegarmistrzowskim.

Po przeprowadzce do Sydney ze swoją australijską żoną Christo zakochał się w swoim nowym domu. Ma wszystko, w czym myśli, że potrzebuje do życia… z wyjątkiem wysokiej jakości australijskiej marki zegarków. Wkrótce rzucił pracę w korporacji, aby połączyć swoje dwie pasje, projektowanie zegarków i australijski styl życia, który tak bardzo kochał, aby stworzyć pierwszą australijską szwajcarską markę zegarków premium, Bausele (Beyond Australian Elements). Od tego czasu marka rosła w siłę.

Do 2015 roku Bausele była pierwszą i jedyną australijską marką, która wystawiała się na Baselworld, największym na świecie pokazie zegarków i biżuterii. W 2016 roku firma była dumna ze współpracy z Sydney Opera House, aby wyprodukować swój pierwszy zegarek na rękę. W tym samym roku firma rozpoczęła wspólne przedsięwzięcie z Adelaide’s Flinders University, tworząc Advanced Manufacturing Australia. Wspólnie opracowali opatentowany materiał użyty w innowacyjnym etui do uznanej Terra Australis, noszonej przez globalnego ambasadora Dominica Purcella w jego przebojowym programie Prison Break. Rozwój firmy sprawił, że stała się dostawcą dla wywiadu wojskowego i sił specjalnych, a także rozszerzyła globalną dystrybucję o Francję, Stany Zjednoczone i Japonię, jednocześnie prowadząc sprzedaż online do ponad 40 krajów.