Bimago: 40% Off Wallpaper

Deal No Expires
Bimago: 40% Off Wallpaper
Get Deal
100% Sukces

bimago dostępne jest w 9 językach w 15 krajach, a dekoracje bimago zostały dostarczone do 52 krajów na całym świecie. To dość odległe kraje – na przykład Brazylia czy Kongo. Ale prywatnym rekordem bimago jest to, że paczka przebyła 14 000 kilometrów, aby dotrzeć do klienta z Australii.

Dlaczego warto wybrać bimago
Oryginalne wzory i techniki
Obraz jest ręcznie malowany lub wykonany specjalnie stworzoną przez bimago techniką: Premium Print – z autorskim projektem utalentowanych grafików.

Bardzo prosty w montażu
bimago wkłada wiele pracy w swoje produkty, więc Ty nie musisz! Otrzymają Państwo obrazy naciągnięte na blejtram, fototapety (na fizelinie łatwej do przyklejenia) oraz plakaty z ramami w komplecie z haczykami montażowymi.

bimago dogaduje się ze wszystkimi
Czy mówisz tylko po szwedzku? Bez obaw, bimago znajdzie wspólny język! bimago mówi aż w 9 językach – w tym szwedzkim, portugalskim i holenderskim.

Wybór należy wyłącznie do Ciebie
Inna technologia czy większy rozmiar? Żaden problem – wybierz obraz, plakat lub fototapetę, które najbardziej pasują do Ciebie i Twojego mieszkania.

sklep godny zaufania
Z bimago Twoje zakupy są bezpieczne, a Ciebie chroni szyfrowanie SSL. Masz również do 30 dni na zwrot towaru wysłanego zweryfikowanym kurierem… przy pełnym wsparciu obsługi klienta bimago!

Wysyłka do dowolnego kraju na świecie
Do tej pory bimago dostarczyło produkty bimago do 52 krajów.