Darmowa dostawa na zakupy powyżej 399 zł na carpardoo.pl kod promocyjny

Deal No Expires
Darmowa dostawa na zakupy powyżej 399 zł na carpardoo.pl kod...Szczegół

Darmowa dostawa na zakupy powyżej 399 zł na carpardoo.pl kod promocyjny Mniej

Get Deal
100% Sukces

kfzteile24 – sklep internetowy z tanimi częściami samochodowymi i akcesoriami samochodowymi
Z ponad 3 milionami części samochodowych i akcesoriów samochodowych, kfzteile24 jest jednym z największych internetowych sklepów z częściami samochodowymi wszystkich ogólnych marek samochodowych w Niemczech. Ponieważ kfzteile24 ma duże zapasy, kfzteile24 może nawet wysłać części tego samego dnia, jeśli złożysz zamówienie przed godziną 14:00.

Korzyści przy zakupie części samochodowych od kfzteile24
Duży wybór, niskie ceny
Porady dotyczące zakupów i wykwalifikowana pomoc techniczna
Zamów przed 14:00 z dostawą tego samego dnia
Polityka gwarancji i zwrotów
Producent stawiający na jakość i markę
Bezpieczny i wygodny zakup online, wiele metod płatności
Szeroka gama części samochodowych i akcesoriów samochodowych
Szeroka gama części samochodowych kfzteile24 zapewnia bezpieczne hamowanie dzięki wysokiej jakości tarczom i klockom hamulcowym. W układzie wydechowym znajdziemy tylny tłumik, katalizator, sondę lambda, filtr cząstek stałych i turbosprężarkę. Otrzymasz również wszystkie filtry, takie jak filtry paliwa, filtry powietrza, filtry oleju i filtry kabinowe.

kfzteile24 oferuje również typowe części eksploatacyjne, takie jak paski zębate, wycieraczki, poprzeczki, amortyzatory, światła i akumulatory samochodowe. Skonfiguruj swoje felgi w konfiguratorze felg kfzteile24 i zamów opony, takie jak opony letnie, zimowe lub całoroczne w niskich cenach. W sklepie internetowym kfzteile24 można również kupić płyny i oleje, takie jak płyn hamulcowy, płyn niezamarzający lub olej silnikowy. Haki do przyczep, bagażniki rowerowe, boxy dachowe i bagażniki dachowe są idealne do bezpiecznego transportu ładunków.

Dział obsługi klienta kfzteile24 odpowie na wszystkie pytania dotyczące Twojego samochodu
Wykwalifikowani specjaliści ds. pojazdów odpowiedzą na pytania dotyczące właściwości produktu lub szczegółów technicznych w dziale obsługi klienta kfzteile24 od poniedziałku do soboty. kfzteile24 może również pomóc w przypadku pytań dotyczących statusu zakupu lub dostawy.

Nagradzany sklep internetowy z 365-dniowym prawem do zwrotu
Sklep internetowy i usługi kfzteile24 otrzymały już kilka nagród i uczyniły kfzteile24 jednym z liderów rynku niemieckiego handlu częściami samochodowymi i akcesoriami samochodowymi. Zadowoleni klienci są siłą napędową kfzteile24. Aby tak było, kfzteile24 oferuje nie tylko szybką wysyłkę, ale także możliwość zwrotu w ciągu 365 dni.

Różne metody płatności za zakupy online
W kfzteile24 podczas składania zamówienia możesz wybrać wszystkie popularne metody płatności. kfzteile24 oferuje konta na części samochodowe, przedpłacone zakupy i natychmiastowe przelewy. Tutaj, na kfzteile24, możesz również bezpiecznie i wygodnie robić zakupy online, korzystając z systemu PayPal, karty kredytowej lub za pobraniem.