Delimano Rabat: do 18% zniżki w Delimano

Deal Expires 31 grudnia 2025
Delimano Rabat: do 18% zniżki w Delimano
Get Deal
100% Success

Promocja do – 50% na akcesoria kuchenne na delimano.pl kod promocyjny

Deal No Expires
Promocja do - 50% na akcesoria kuchenne na delimano.pl kod...Detail

Promocja do – 50% na akcesoria kuchenne na delimano.pl kod promocyjny Less

Get Deal
100% Success

Wszystko zaczęło się w 1992 roku w garażu w słoweńskim mieście Zagorje. Współzałożycielka Studio Moderna, Sandi Ceško, rozpoczęła sprzedaż urządzenia przeciwbólowego Kosmodisk. Ten produkt odmienił życie tysięcy osób cierpiących na bóle pleców, ponieważ Kosmodisk jest jedynym na rynku niefarmakologicznym sposobem leczenia tego typu problemów.

Po początkowym sukcesie z Kosmodisk, firma rozwijała się, rozwijając drugą markę – Top Shop i wdrażając wielokanałową strategię biznesową. Wraz z pierwszą reklamą telewizyjną w czerwcu 1996 roku rozpoczęła się nowa era – firma zwróciła się w stronę marketingu bezpośredniego.

Jedna rzecz nigdy się nie zmienia. Od samego początku firmy mierzą wartość swoich produktów na podstawie korzyści, jakie przynoszą ludziom.

Zaangażowanie w zadowolenie klienta pozostaje dziś jednym z głównych priorytetów i podstawą decyzji biznesowych.

Kim jest dzisiaj Delimano?
Obecnie Studio Moderna jest wiodącą platformą wielokanałową (e-commerce i sprzedaż bezpośrednia) w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE), Rosji i Turcji.

Marka Delimano
Przez lata Delimano nauczyło się, czego naprawdę chcą klienci. Delimano w całości odpowiada za środowisko naturalne, dlatego zgodnie z Państwa życzeniem i życzeniem Delimano, Delimano stara się działać bez szkody dla przyrody. Z myślą o tej wizji powstały inne marki Delimano. Delimano chce, aby poprawiały każdy ważny aspekt życia ludzi, taki jak sen, jedzenie, zdrowie. Delimano jest z nich dumny i zamierza dalej realizować tę wizję.

Od jednej marki do wielu marek
Wpływy marki Delimano nie ograniczają się do krajów Europy Środkowo-Wschodniej, Delimano odnosi również sukcesy na innych rynkach, takich jak Stany Zjednoczone, Japonia, Wielka Brytania, Korea Południowa, Australia, Francja czy Włochy.