Eskimo Kids – Eskimo Kids: Specjalne wiadomości i oferty z newsletterem

Deal No Expires
Eskimo Kids - Eskimo Kids: Specjalne wiadomości i oferty z...Szczegół

Eskimo Kids – Eskimo Kids: Specjalne wiadomości i oferty z newsletterem Mniej

Get Deal
100% Sukces

Eskimo Kids – Eskimo Kids: 40% rabatu na zamówienie

Code No Expires
Eskimo Kids - Eskimo Kids: 40% rabatu na zamówienie
360A63 Get Code
100% Sukces

Eskimo Kids – Eskimo Kids: Darmowy kapelusz z zakupem

Code No Expires
Eskimo Kids - Eskimo Kids: Darmowy kapelusz z zakupem
MOMMY3 Get Code
100% Sukces

Eskimo Kids – Eskimo Kids: 60% Rabat na dowolne zamówienie

Code No Expires
Eskimo Kids - Eskimo Kids: 60% Rabat na dowolne zamówienie
789440 Get Code
100% Sukces

O Eskimo Kids™
Ponieważ nienawidzi światła reflektorów i ponieważ jej historia zasługuje na opowiedzenie, ta strona została napisana przez jej pracowników.

Eskimo Kids™ to jedno z wielu dzieł Jenny Bosco z Pleasant Grove w stanie Utah. Chociaż Jenny jest obecnie mamą 5-latki, która zostaje w domu, spędza 40 lub więcej godzin tygodniowo, pracując lub ulepszając wiele swoich marek Mothers Lounge. Wszystko zaczęło się w 2005 roku, kiedy wynalazła opaski do karmienia piersią Milk Bands™, sprzedawane w tysiącach sklepów na całym świecie. Kiedy wprowadzała Milk Bands™ w 2005 roku, Jenny napisała:

O Jenny Bosco „Zdecydowałam, że chcę karmić piersią moje dziecko i po poważnych niepowodzeniach w karmieniu piersią po raz pierwszy, bardzo chciałam spróbować ponownie z moim drugim, a wyniki były jeszcze bardziej imponujące. Przyjemne. Jednak brak snu, niewystarczająca edukacja w zakresie karmienia piersią , a niemożność znalezienia odpowiedniego sposobu śledzenia, która strona, o której godzinie i jak długo karmić piersią (moje dziecko jest karmione na żądanie) sprawia, że ​​jestem zdruzgotana. znalazłam logiczne rozwiązanie niektórych moich problemów z karmieniem piersią.Pewnej nocy w styczniu 2005 roku zadzwoniła do mnie moja szwagierka, będąc tak zaniepokojona tym samym problemem, który miałam podczas karmienia piersią i nie chcąc, żeby przestała karmić piersią, byłam zdecydowana wymyśl coś i narodził się pomysł „dwustronnej” bransoletki do karmienia piersią! Milk Bands™ wzmocniły ludzi na całym świecie Zdolność matek do karmienia piersią swoich dzieci i robienia tego dobrze, wiem, że Milk Bands™ pomóż i tobie” Jenny Bosco
Jenny jest pasjonatką ułatwiania życia mamie poprzez wszystko, co robi, i wierzy, że jej produkty zmienią Twoje życie. Od 2005 roku Jenny wprowadziła na rynek kilka linii produktów dla matki i dziecka, w tym osłony na wymiona™, nosidełka marki Seven™, Carseat Canopy™, poduszki do karmienia, a przyszłe linie są w przygotowaniu. Jej ulubioną częścią biznesu jest projektowanie. Jest zaangażowana w każdy nadruk na tkaninie, logo, sesję zdjęciową i obrazy, które pasują do którejkolwiek z jej marek. Jenny pozostaje wizjonerem ambitnej przyszłości firmy.