Euroflorist – Euroflorist: Zapisz się do newslettera w celu uzyskania ofert specjalnych i promocji

Deal No Expires
Euroflorist - Euroflorist: Zapisz się do newslettera w celu uzyskania...Szczegół

Euroflorist – Euroflorist: Zapisz się do newslettera w celu uzyskania ofert specjalnych i promocji Mniej

Get Deal
100% Sukces

Euroflorist – Euroflorist: Subtelny bukiet od PLN89

Deal No Expires
Euroflorist - Euroflorist: Subtelny bukiet od PLN89
Get Deal
100% Sukces

Euroflorist – Euroflorist: Helios Ulubione Od €37.99

Deal No Expires
Euroflorist - Euroflorist: Helios Ulubione Od €37.99
Get Deal
100% Sukces

Euroflorist – Euroflorist: Zachęty Od €27.99

Deal No Expires
Euroflorist - Euroflorist: Zachęty Od €27.99
Get Deal
100% Sukces

Zawsze jest powód, aby wysłać kwiaty
Kwiaty mają prawdziwą moc. Kwiaty są pomocne w wyrażaniu tęsknoty, wdzięczności, żalu, kondolencji czy życzeń prosto z serca. Kwiaty potrafią poprawić nastrój w ponure dni i pomóc przekazać uczucia, których Euroflorist czasem nie potrafi ubrać w słowa… Z kolei Euroflorist sprawia, że ​​kwiaty i związane z nimi emocje zawsze są na wyciągnięcie ręki.
W Euroflorist Euroflorist uczci każdą emocję, każdy powód, każdą chwilę odpowiednim bukietem!

A ty – dlaczego wysyłasz kwiaty?
Największa w Europie sieć kwiaciarni
Założona w Szwecji w 1982 roku firma Euroflorist była pierwszą firmą internetową dostarczającą kwiaty na całym świecie. Dziś Euroflorist wysyła rocznie ponad 3 miliony bukietów na całym świecie.

Euroflorist posiada ponad 9700 kwiaciarni w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji i Polsce. Euroflorist jest członkiem Teleflor International, organizacji koordynującej wymianę międzynarodowych zamówień kwiatowych między 180 krajami na całym świecie – 54 000 kwiaciarni na całym świecie.
Od ponad 25 lat w Polsce
Euroflorist Polska powstała w 1995 roku. Działalność firmy opiera się na doświadczeniach skandynawskiej sieci Euroflorist, największej sieci kwiaciarni w Europie. Przystąpienie do organizacji oznacza, że ​​poziom świadczonych usług spełnia najwyższe światowe standardy. W Polsce z Euroflorist współpracuje ponad 700 kwiaciarni. Dzięki międzynarodowym kontaktom współpracujące w systemie Euroflorist kwiaciarnie są na bieżąco ze światowymi trendami w sztuce układania kwiatów.

W 2023 roku konsorcjum inwestorów Euroflorist 2.0 AB nabyło wspólnie 100% udziałów w Euroflorist. Magnus Silfverberg zastępuje Pera Lindsjö na stanowisku dyrektora generalnego. Pod kierownictwem Pera Lindsjö Euroflorist z powodzeniem zbudował rozwijający się i dochodowy biznes. Konsorcjum inwestorów będzie inwestować w biznes długoterminowo, aby stworzyć lepszą firmę.