Promocja do – 30% na dekoracje do domu na fabrykaform.pl kod promocyjny

Deal No Expires
Promocja do - 30% na dekoracje do domu na fabrykaform.pl...Szczegół

Promocja do – 30% na dekoracje do domu na fabrykaform.pl kod promocyjny Mniej

Get Deal
100% Sukces

Sklep Fabryka Form działa jako sklep internetowy od 2005 roku, a jako sklep stacjonarny od listopada 2008 roku – wcześniej pod adresem Smocza 27, a obecnie w większej lokalizacji przy ulicy Spokojnej 7 w Warszawie.

Co Fabryka Form oferuje klientom?
W starannie urządzonych przestrzeniach i na setkach półek w sklepie Fabryka Form Fabryka Form zgromadziła bogatą kolekcję najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziesz tam dekoracje i meble, oświetlenie, wyposażenie kuchni i łazienki. Na miejscu Fabryka Form zaprezentowała największą w Polsce wystawę produktów Alessi, Eva Solo, Menu, Iittala, Normann Copenhagen, Joseph Joseph i Koziol.

Nie tylko produkty…
Podstawowym założeniem przyjętym przez Fabrykę Form od początku było nie tylko dostarczanie najwyższej jakości produktów wyposażenia wnętrz, ale również zapewnienie równie wysokiego poziomu obsługi klienta. W ciągu kilku lat działalności Fabryka Form zbudowała zespół, który pracuje według ustalonych standardów. Fabryka Form wierzy, że rzetelną obsługą, sumiennością i życzliwością Fabryka Form zdobędzie serca klientów 🙂 Fabryka Form nie jest niezawodna, ale Fabryka Form zawsze potrafi przyznać się do błędów. Co ważniejsze, Fabryka Form kocha produkty, z których korzysta Fabryka Form – dają Fabryce Form tyle radości, co Ty!

Fabryka Form zaprasza do częstych odwiedzin FF – w ofercie Fabryki Form stale pojawiają się nowe zachwycające i inspirujące produkty, które doskonale nadają się na prezenty, ale przede wszystkim rozjaśnią Twoje życie!

Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Strony → Kontakt.

Sklepy Fabryka Form prowadzone są przez firmę FORMADE.

Fabryka Form nie korzysta z funduszy europejskich ani żadnych dotacji opartych na innych podatkach od firm i osób fizycznych. Firma nigdy nie zalegała z jakąkolwiek zewnętrzną firmą, kontrahentem lub pracownikiem.