KFC – KFC: Zapisz z kuponami

Deal No Expires
KFC - KFC: Zapisz z kuponami
Get Deal
100% Success

KFC – KFC: Zarejestruj się, aby uzyskać ekskluzywne oferty

Deal No Expires
KFC - KFC: Zarejestruj się, aby uzyskać ekskluzywne oferty
Get Deal
100% Success

Niedawno wygasł KFC kod promocyjny 2024

KFC Pizza Twisters Box – idealny do kibicowania

Deal Expired
KFC Pizza Twisters Box - idealny do kibicowania
Get Deal
100% Success

Spróbuj Qurponów od KFC!

Code Expired
Spróbuj Qurponów od KFC!
REQUIRED Get Code
100% Success

KFC to amerykańska sieć restauracji typu fast food z siedzibą w Louisville w stanie Kentucky, specjalizująca się w smażonym kurczaku. Jest to druga co do wielkości sieć restauracji na świecie po McDonald’s, z 22 621 lokalizacjami w 150 krajach na całym świecie (stan na grudzień 2019 r.). Sieć jest spółką zależną Yum Brands!
KFC to globalna marka restauracji drobiowych z wieloletnią historią sukcesów i innowacji. Wszystko zaczęło się od szefa kuchni, pułkownika Harlanda Sandersa, który ponad 75 lat temu stworzył apetyczną książkę kucharską – listę 11 tajemnych ziół i przypraw – którą zeskrobał za drzwiami swojej kuchni.

Z czego słynie KFC?
KFC – Zwykła angielska Wikipedia, wolna encyklopedia
KFC (skrót od Kentucky Fried Chicken) to sieć restauracji typu fast food słynąca ze smażonego kurczaka. Została założona przez pułkownika Sandersa w Corbin w stanie Kentucky w 1952 roku. Są teraz na całym świecie. Sprzedają nie tylko kurczaka, ale także inne produkty spożywcze, takie jak sałatki i frytki.

Jakie są fakty dotyczące logo KFC?
Wizerunek pułkownika Harlana Sandersa to najbardziej rozpoznawalny element logo KFC. Pułkownik miał na sobie biały garnitur i czarny krawat, charakterystyczną kozią bródkę i okulary. Wizerunek Pułkownika jest hołdem dla założyciela firmy i jego oryginalnej receptury 11 ziół i przypraw, które są stosowane do dziś.