mykody.com to darmowe miejsce do oszczędzania pieniędzy ze wszystkimi najnowszymi kuponami, kodami kuponów, rabatami i ofertami wszystkich wiodących marek i sprzedawców detalicznych w Polsce. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić ubrania na następne wakacje, ubrania czy wyposażenie domu, mamy dla Ciebie oferty marek takich jak Amazon, eBay, Target i innych.
mykody.com składa się z doświadczonych oszczędzających, którzy uwielbiają polować na okazje. Każdego dnia przeszukujemy Internet w poszukiwaniu najlepszych ofert i publikujemy je w jednym wygodnym, łatwym w obsłudze miejscu. Wyszukaj wybraną markę i przejrzyj wiele dostępnych ofert, wyprzedaży i kodów kuponów.
Na naszej stronie znajdziesz ponad 2000 marek ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów w Polsce. Sprawdź pełną listę dostępnych sprzedawców internetowych i przeglądaj najlepsze kody kuponów, aby zaoszczędzić pieniądze przy następnym zakupie online.
Nie jesteśmy witryną zakupową, więc nie możesz kupować ofert bezpośrednio od nas. Zapewniamy bezstronną obsługę, co oznacza, że ​​nie jesteśmy zainteresowani zmuszaniem Cię do płacenia więcej, gdy wszystkie wiodące polskie marki i sprzedawcy detaliczni oferują setki ofert oszczędzających pieniądze.
Aby mieć pewność, że nasza bezpłatna usługa będzie nadal działać, współpracujemy z tysiącami marek i pobieramy niewielką prowizję od każdego zakupu realizowanego przez mykody.com.