Promocja do – 50% na dekoracje do domu na almidecor.com kod promocyjny

Deal No Expires
Promocja do - 50% na dekoracje do domu na almidecor.com...Szczegół

Promocja do – 50% na dekoracje do domu na almidecor.com kod promocyjny Mniej

Get Deal
100% Sukces

AlmiDecor.com – nowoczesna platforma sprzedażowa
AlmiDecor.com to nowoczesna, innowacyjna platforma sprzedażowa dla wszystkich tych, którzy poszukują wyjątkowych, wysokiej jakości produktów wyposażenia wnętrz. Nowy sklep zawiera zaawansowaną wyszukiwarkę produktów, nowe funkcje przepływu transakcji, platformę w pełni mobilną i nie tylko. Zaawansowany mechanizm filtrowania produktów oraz intuicyjna klasyfikacja produktów to ukłon w stronę najbardziej wymagających klientów. Szczegółowe opisy produktów oraz informacje techniczne pozwalają AlmiDecor na dostarczenie im kompleksowej wiedzy na temat różnych produktów. Jako marka premium, projekt nowej strony internetowej został również zaktualizowany, aby platforma była bardziej przejrzysta i przejrzysta dla użytkowników.

AlmiDecor wkracza w świat e-commerce
Zmieniająca się sytuacja rynkowa i duże zainteresowanie zakupami online sprawiły, że właściciele firmy zdecydowali się na zmianę modelu biznesowego przy jednoczesnym zachowaniu wizerunku AlmiDecor jako marki premium. Zamknięcie sklepu stacjonarnego było świadomą decyzją, która okazała się otwierać większe możliwości rozwoju dla właścicieli. Sklep internetowy oferuje nieograniczoną podaż produktów, szybkie i łatwe zakupy z opcją dostawy do domu, oszczędzając czas klientom, którzy szukają wyjątkowych produktów do swojego domu. Dziś AlmiDecor to nowoczesny sklep internetowy nastawiony na oferowanie szerokiej gamy wysokiej jakości produktów o unikalnym wzornictwie na rynku.

Nowy model biznesowy, nowi inwestorzy
Ważnym krokiem w dalszym rozwoju firmy i realizacji spójnej strategii marki jest partnerstwo z nowym inwestorem Fargotex, największym dystrybutorem tkanin obiciowych i dekoracyjnych w Polsce. Nowy zarząd firmy stawia sobie za cel prowadzenie innowacyjnej platformy sprzedażowej oferującej szeroką gamę unikalnych produktów wyposażenia wnętrz. Wychodząc naprzeciw potrzebom nowych i dotychczasowych klientów, AlmiDecor poszerzył swój asortyment o nowe marki, style wnętrz oraz kategorie produktowe.

historia marki
Firma AlmiDecor została założona w 1991 roku. Dzięki nowoczesnym metodom zarządzania i koncentracji na wysokiej jakości produktach szybko stała się popularną marką na rynku high-end. Jej szybki wzrost popularności zawdzięcza niezwykłej jak na tamte czasy ekspozycjom produktów, bogato zdobionym witrynom sklepowym oraz wysokiemu poziomowi obsługi klienta. Pięknie urządzone salony sprzedaży i niepowtarzalny klimat, który w nich panuje, przyciągają coraz większe grono wiernych fanów, którzy poszukują unikalnych wersji oryginalnych mebli i dodatków do wnętrz. Z ponad 50 sklepami papierniczymi w Polsce oraz sklepami w Pradze i Wilnie, sieć AlmiDecor w ciągu 10 lat obsłużyła ponad 6 milionów klientów! Obecnie marka AlmiDecor prowadzi nowoczesny sklep internetowy www.AlmiDecor.com, oferujący produkty wyjątkowe i wysokiej jakości.