Promocja do – 40% na odżywki na budujmase.pl kod promocyjny

Deal No Expires
Promocja do – 40% na odżywki na budujmase.pl kod promocyjny
Get Deal
100% Sukces

budujmase.pl
Budujmase.pl to portal stworzony z pasji do sportu i sprawności fizycznej. Znajdziesz w nim wiele wartościowych artykułów dotyczących diety, treningu oraz suplementacji, o które możesz zadbać korzystając z bogatej oferty sklepu Budujmase. Dietetycy i trenerzy pomogą Ci osiągnąć lepsze wyniki, dobierając dla Ciebie spersonalizowany plan treningowy i dietetyczny.

Artykuły i przewodniki dla sportowców
Na Budujmase znajdziesz wiele cennych wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć wymarzone cele. Sekcje są podzielone na 3 główne kategorie pozycji:

Diety – Tutaj znajdziesz informacje żywieniowe dotyczące odchudzania i odchudzania, liczne przepisy, gotowe plany posiłków, a także opisy i przykładowe jadłospisy dla najpopularniejszych diet
Trening – Tutaj dowiesz się jak powinien wyglądać Twój program treningowy oraz poznasz ćwiczenia na masę, rzeźbę czy siłę
Suplementy – dział, w którym znajdziesz opinie o skuteczności, informacje o działaniu oraz zalecane dawkowanie najpopularniejszych produktów na rynku
Buduj Mase – Sklep z odżywkami dla sportowców
Sklep Budujmase oferuje sportowcom szeroki wybór suplementów diety i odżywek oraz przydatnych akcesoriów. Nie ma znaczenia, czy budujesz mięśnie, odchudzasz się, czy potrzebujesz produktów wzmacniających – znajdziesz to, czego szukasz. I zawsze w atrakcyjnej cenie!

Sklep Budujmase to miejsce, w którym można kupić m.in.:

odżywka białkowa
środek redukujący tłuszcz
suplementy na masę
Kreatyna
BCAA
Plan treningowy i dietetyczny Budujmase.pl
Budujmase.pl to portal, w którym można również uzyskać profesjonalne wsparcie dietetyków i trenerów personalnych. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja dieta i trening są dla Ciebie odpowiednie, nie wahaj się! Eksperci Budujmase.pl dobiorą plan treningowy i dietetyczny tak, abyś osiągnął jak najlepsze efekty.

Budujmase.pl dostosuje poszczególne programy do następujących celów:

rozwój masy mięśniowej
Utrata tłuszczu
Popraw obecne wyniki sportowe
Plany treningowe uwzględniają Twoje doświadczenie, cele i dostępny sprzęt, a plany posiłków uwzględniają preferowane pory posiłków, alergie pokarmowe, rodzaj diety i oczywiście wagę docelową. A co najlepsze – możesz go otrzymać za darmo! Indywidualny program suplementacyjny oraz stała możliwość kontaktu z trenerami i dietetykami.