Promocja – 5% na zakupy na celebrity-club.pl kod promocyjny

Deal No Expires
Promocja - 5% na zakupy na celebrity-club.pl kod promocyjny
Get Deal
100% Sukces

Produkty oferowane przez sklep internetowy celebrity-club.pl to tylko część kompleksowej oferty celebrity-club.pl, która oferuje ubrania i buty dziecięce we wszystkich rozmiarach, od niemowląt do 16 lat.
Produkty sprzedawane na celebrity-club.pl charakteryzują się wyrafinowanym, ekskluzywnym stylem.

Oferowane przez celebrity-club.pl ubrania i buty dziecięce są bardzo wygodne i wykonane z dbałością o każdy detal.

Produkty oferowane w sklepie celebrity-club.pl wykonane są z najwyższej jakości naturalnych materiałów (bawełna, jedwab, kaszmir) oraz materiałów bezpiecznych dla dzieci.

Kolekcje oferowane przez celebrity-club.pl zostały starannie wyselekcjonowane, a celebrity-club.pl posiada szeroką gamę produktów na specjalne okazje:

Chrzest – Dzieci Graziella, Aletta, Lesy i Polo Ralph Lauren.
Pierwsza Komunia i inne uroczystości – Lesy, Colorichiari, Hugo Boss Chłopięce Garnitury i Koszule oraz Buty Gallucci.
Zimą celebrity-club.pl szczególnie poleca buty dziecięce UGG Australia, śniegowce, kurtki termiczne i kamizelki Polo Ralph Lauren. celebrity-club.pl oferuje również szeroką gamę czapek, swetrów, dziecięcej odzieży sportowej oraz rękawiczek.

celebrity-club.pl poleca również piękne dziewczęce sukienki Ralpha Laurena oraz eleganckie buty Pretty Ballerinas.

Elegancka odzież dla dziewczynek i niemowląt od Tartine et Chocolat oraz dziecięca odzież sportowa od Tommy Hilfiger to również dobry wybór.

W sklepie „Celebrity Club” o najwyższej jakości obsługi zawsze można spotkać Panią Marię Şliwińską, właścicielkę firmy, dla której tematyka ubranek dziecięcych jest wielką pasją i przyjemnością.

celebrity-club.pl zmienił nazwę z „Confetti” na „Celebrity Club” Celebrity-club.pl znajdziesz w Hotelu Marriott w centrum Warszawy