ceneo wyprzedaż: do 36% zniżki ceneo

Deal Expires 31 grudnia 2025
ceneo wyprzedaż: do 36% zniżki ceneo
Get Deal
100% Sukces

Zniżka do – 51% na ubrania BHP na ceneo.pl kod promocyjny

Deal No Expires
Zniżka do - 51% na ubrania BHP na ceneo.pl kod...Szczegół

Zniżka do – 51% na ubrania BHP na ceneo.pl kod promocyjny Mniej

Get Deal
100% Sukces

Ceneo to lider branży e-commerce w Polsce, ale przede wszystkim Ceneo to ludzie. Ceneo oferuje najatrakcyjniejsze oferty sklepów internetowych, zapewniając najniższe ceny produktów i gwarantując bezpieczne zakupy. Ceneo poprzez ciągły i dynamiczny rozwój serwisu wyznacza nowe standardy e-commerce. Ceneo od 18 lat z powodzeniem realizuje misję Ceneo polegającą na wspieraniu internautów w podejmowaniu najlepszych decyzji zakupowych.

Ceneo jest do Twojej dyspozycji od 2005 roku, kiedy polski rynek e-commerce dopiero się rozkręcał. Przez ten czas Ceneo zgromadziło ogromne doświadczenie, zostało liderem w branży i zdobyło to, co najważniejsze – zaufanie użytkowników i partnerów biznesowych.

Na początku Ceneo pozwalało użytkownikom porównywać ceny tylko z 8 sklepów w 4 kategoriach, a po dwóch latach liczba ta wzrosła do ponad 1000 sklepów. Był to początek dynamicznego rozwoju statusu największej porównywarki cen w Polsce i całej Europie.

Umacnianie najcenniejszych wartości Ceneo, jakimi są: zaufanie, wiarygodność i bezpieczeństwo zakupów internetowych, skłoniło Ceneo do stworzenia w 2009 roku Programu Zaufana Opinia. Z jego pomocą Ceneo umożliwia użytkownikom dzielenie się zaufanymi opiniami nie tylko o sklepach, ale także o produktach i dostawcach . Dziś Projekt Zaufana Opinia to największa baza opinii w Polsce.

W 2011 roku w celu poprawy bezpieczeństwa i wygody zakupów Ceneo uruchomiło usługę Kup Teraz. Dzięki niemu użytkownicy mogą w łatwy sposób kupować bezpośrednio na Ceneo bez konieczności odwiedzania strony sklepu. Kup Teraz to także zakupy w wielu sklepach w ramach koszyka i jednej płatności.

Ukoronowaniem sukcesu Ceneo był rekordowy debiut Grupy Ceneo Allegro.eu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W ten sposób Ceneo nie tylko pobiło rekord z 2023 roku, ale również pobiło wszystkie debiuty w historii. Usługodawca Ceneo.pl. z oo oraz Allegro.pl Sp. z oo należy do grupy kapitałowej.