Crocs: Up to 50% Off Winter Sale

Deal No Expires
Crocs: Up to 50% Off Winter Sale
Get Deal
100% Sukces

Kiedy mogę otrzymać moje zamówienie?
Szacowany czas dostawy można znaleźć na stronie Koszty i czas dostawy. Czas dostawy wymaga sprawdzenia należnej kwoty, przygotowania zamówienia i wysyłki. W dniu wysłania zamówienia oraz w dniu dostawy Klient otrzyma wiadomość SMS/email od firmy kurierskiej dotyczącą dostawy towaru.

W jaki sposób zapłacę za zamówienie po wybraniu formy płatności – za pobraniem? powszechny problem
Jeśli wybierzesz formę płatności – Za pobraniem, za zamówienie zapłacisz bezpośrednio u kuriera / w Paczkomacie InPost lub PayByLink – InPost Online / przy odbiorze przesyłki.

Jak otrzymać zwrot pieniędzy?
Zwrot środków zostanie dokonany za pomocą metody płatności wybranej przez Klienta podczas składania zamówienia. W przypadku przelewu tradycyjnego lub za pobraniem (płatność bezpośrednio u kuriera/w InPost lub w Paczkomacie PayByLink – InPost płatność online/za pobraniem), na formularzu wypłaty należy wpisać numer konta Crocs Payable, aby otrzymać zwrot kwoty. W przypadku płatności za pośrednictwem Przelewy24, zwrot należności zostanie dokonany za pośrednictwem Przelewy24, tj. na to samo konto, z którego Crocs otrzymał płatność.

Czy mogę wymienić towar po jego zwrocie?
Niestety nie można bezpośrednio wymieniać artykułów. Jeśli chcesz wymienić zakupiony towar na inny, musisz przejść proces zwrotu, aby zwrócić towar, a następnie złożyć nowe zamówienie na wybrany towar i ponownie opłacić zamówienie.