Zaoszczędź do 50% na najlepszych atrakcjach, wycieczkach i zajęciach z Go City

Deal Expires 30 września 2024
Zaoszczędź do 50% na najlepszych atrakcjach, wycieczkach i zajęciach z...Detail

Zaoszczędź do 50% na najlepszych atrakcjach, wycieczkach i zajęciach z Go City Less

Get Deal
100% Success

GoCity Wyprzedaż 45% taniej!

Deal Expires 31 grudnia 2025
GoCity Wyprzedaż 45% taniej!
Get Deal
100% Success

Zaoszczędź do 63% na wybranych produktach

Deal Expires 31 grudnia 2024
Zaoszczędź do 63% na wybranych produktach
Get Deal
100% Success

O Go City

Go City to firma oferująca bilety krajoznawcze oferująca atrakcje, przeżycia i wycieczki w ponad 30 miastach na całym świecie. Karnety Go City obejmują wstęp do ponad 1500 atrakcji, takich jak Muzeum Narodowe, Guinness Storehouse i Burj Khalifa

Jak korzystać z Go City?
Jak działa aplikacja Go City? Aplikacja Go City to klucz do zwiedzania miasta. Pobierz ją bezpłatnie na urządzenie Apple lub Android, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w e-mailu z potwierdzeniem, aby zsynchronizować karnety z aplikacją. Następnie wystarczy pokazać przepustkę przy każdej atrakcji.

Kto jest właścicielem Go City?
Go City, należąca do Leisure Pass Group, to najpopularniejszy w Ameryce karnet obejmujący wiele atrakcji, dostępny w ponad 25 miastach na całym świecie

Czy Go City może zwrócić mi pieniądze?
Polityka anulowania Go City umożliwia zwrot wszelkich nieaktywowanych karnetów w ciągu 90 dni od zakupu w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Po prostu skontaktuj się z zespołem obsługi klienta Go City, korzystając z poniższego formularza i podaj numer zamówienia, aby otrzymać zwrot pieniędzy. Ile pieniędzy mogę zaoszczędzić dzięki Go City?

Jak działa Go City New York Pass?
Wystarczy wybrać liczbę atrakcji, które chcesz odwiedzić. Po odwiedzeniu pierwszej atrakcji będziesz miał 60 dni na zwiedzenie pozostałych atrakcji.

Jak długo muszę korzystać z Go City Pass?
Jeśli zakupisz Explorer Pass, od pierwszego użycia będziesz miał 60 dni na zwiedzenie pozostałych atrakcji. Karnety all-inclusive ważne są przez wybraną liczbę kolejnych dni. „Dzień pierwszy” rozpoczyna się w momencie zeskanowania karnetu przy pierwszej atrakcji, a każdy „dzień” karnetu kończy się o północy.

Jak uzyskać zwrot pieniędzy od Go City?
Polityka anulowania Go City umożliwia zwrot wszelkich nieaktywowanych karnetów w ciągu 365 dni od zakupu i otrzymanie zwrotu pieniędzy. Po prostu skontaktuj się z zespołem obsługi klienta Go City, korzystając z poniższego formularza i podaj numer zamówienia, aby otrzymać zwrot pieniędzy.