5 mini produktów oraz eko torba prezentów przy zakupach na Kiehls.pl kod promocyjny

Deal No Expires
5 mini produktów oraz eko torba prezentów przy zakupach na...Detail

5 mini produktów oraz eko torba prezentów przy zakupach na Kiehls.pl kod promocyjny Less

Get Deal
100% Success

Niedawno wygasł Kiehls kod promocyjny 2024

11 prezentów dla Ciebie!

Deal Expired
11 prezentów dla Ciebie!
Get Deal
100% Success

Torba i 10 mini produktów do czyszczenia!

Deal Expired
Torba i 10 mini produktów do czyszczenia!
Get Deal
100% Success

Prezenty do prania

Code Expired
Prezenty do prania
SUMMER Get Code
100% Success

-20% na bestseller

Deal Expired
-20% na bestseller
Get Deal
100% Success

Nocne zakupy – kup 3 produkty w cenie 2!

Code Expired
Nocne zakupy - kup 3 produkty w cenie 2!
CZAKUPOW Get Code
100% Success

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów
Marka Kiehl’s oferuje szeroką gamę produktów do codziennej pielęgnacji skóry, ciała i włosów. Ważną rolę odgrywają tu odnawialne i cenne składniki – receptury zawarte w oferowanych kosmetykach oparte są na naturalnych składnikach, których silne właściwości znane są od wielu lat. Dlatego łączymy tradycję farmaceutyczną z nowoczesnością, stale udoskonalając skład naszych produktów i proponując nowe rozwiązania.

Udoskonalona formuła od 1851 roku
Nasze kosmetyki do twarzy oraz produkty do pielęgnacji ciała i włosów powstały w połowie XIX wieku. W 1851 roku w Nowym Jorku otwarto pierwszą przychodnię Kiehl’s, nazwaną na cześć założyciela Johna Kiehla. Pełne 70 lat później marka jest wspierana przez absolwenta farmakologii Irvinga Moorse’a, który skądinąd szkolił się pod okiem wspomnianego Johna Kiehla.

Dlatego obecne produkty do twarzy oraz kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów bazują na wieloletnim doświadczeniu. Podczas gdy marka Kiehl’s ewoluowała z biegiem czasu i dostosowywała swój asortyment do aktualnych potrzeb konsumentów, nadal polegamy przede wszystkim na naturalnych składnikach pozyskiwanych w sposób zrównoważony. Jest to efekt gromadzonej przez lata wiedzy. Doprowadziła do powstania wielu skutecznych produktów do codziennej pielęgnacji skóry i włosów.

Makijaż twarzy dla każdego rodzaju skóry
Jednym z głównych założeń marki jest umiejętność reagowania na indywidualne potrzeby danego rodzaju skóry czy włosów. Dlatego kosmetyki do twarzy, ciała i włosów powstają pod okiem ekspertów, którzy badają ich skuteczność i bezpieczeństwo.

Tak więc w ofercie Kiehl’s znajdziesz odpowiedni produkt niezależnie od rodzaju skóry. Do najpopularniejszych serii należą: Midnight Recovery, specjalna linia kosmetyków silnie odżywiających i regenerujących, które doskonale uzupełniają wieczorną pielęgnację. Tworzymy zakresy specjalnie dla np. Dla cery dojrzałej z widocznymi oznakami starzenia, trądzikiem, przebarwieniami lub odwodnionej.

Nasze kosmetyki nadają się również do codziennej pielęgnacji cery suchej, tłustej, mieszanej czy wrażliwej. Do ulubionych należą: nasz najlepszy krem ​​nawilżający Ultra Facial Cream zapewniający 24-godzinne nawilżenie oraz nasz odżywczy krem ​​pod oczy z awokado, kremowa kuracja pod oczy z awokado.

Nie zapomnieliśmy również o męskich zabiegach pielęgnacyjnych, które często obejmują produkty do pielęgnacji brody.

Kiedy Twoje włosy wymagają specjalnej pielęgnacji, Kiehl’s ma dla nich rozwiązanie – nasze produkty do włosów mogą pomóc nawilżyć, dodać objętości lub odrosnąć.

KOSMETYKI KIEHL’S – DLA CIEBIE I TWOJEJ SKÓRY
Produkty Kiehl’s to: Efekt doświadczenia i wiedzy dermatologów i innych ekspertów w dziedzinie pielęgnacji skóry, ciała i włosów. Jeśli chcesz, abyśmy pomogli Ci wybrać odpowiedni makijaż, skorzystaj z naszego bezpłatnego narzędzia do diagnostyki skóry, Kiehl’s Instant Skin Reader, lub odwiedź nasz salon, aby uzyskać fachową poradę.