Lovevery: Pull Pup Za 30€

Deal No Expires
Lovevery: Pull Pup Za 30€
Get Deal
100% Sukces

Lovevery: Pull Pup Za 30€

Deal No Expires
Lovevery: Pull Pup Za 30€
Get Deal
100% Sukces

Zaoszczędź do 63% na wybranych produktach

Deal Expires 31 grudnia 2024
Zaoszczędź do 63% na wybranych produktach
Get Deal
100% Sukces

Niedawno wygasł LOVEVERY kod promocyjny 2024

Cybertydzień przed?u?ony

Code Expired
Cybertydzień przed?u?ony
FUN30 Get Code
100% Sukces

Lovevery (wymawiane „Love-every”) zaczęło się od Jessiki, Roda i pomysłu.

Jessica: Pasjonuje się zapewnianiem dzieciom najlepszego i najzdrowszego startu w życiu. Jako partner-założycielka pomogła przekształcić Happy Home w wiodącą firmę zajmującą się ekologiczną żywnością dla dzieci. Przekonana, że ​​zapewnia swoim dzieciom najlepsze odżywianie, zainteresowała się tym, czego pragnie mózg jej trójki dzieci.

Rod: Twórca firm i ruchów mających wpływ na środowisko i społeczeństwo. Jest bardzo dobry w sprawianiu, że coś się dzieje i przynosi rezultaty. Tymczasem Rod dwukrotnie przechodzi przez ojcostwo ze swoimi bliźniakami!

Jessica i Rod znają się, ufają i szanują siebie od wielu lat. Rod jest żonaty z najlepszą przyjaciółką Jessiki, Andreą.

Pomysł na Lovevery zrodził się po tym, jak Jessica przeczytała pracę doktorską zatytułowaną „Wyniki bieżących badań nad neurorozwojem niemowląt”. (Co za kujon, prawda?)

Z badania Jessica dowiedziała się, że ludzki mózg ma około 100 miliardów komórek nerwowych – wszystkie są obecne od urodzenia – ale mają między sobą niewiele połączeń. Mózg dziecka rozwija się poprzez budowanie złożonych sieci komunikacyjnych. Strukturę tej sieci tworzą doświadczenia dziecka w pierwszych trzech latach jego życia. Badania pokazują, że im częściej dzieci mają kontakt ze sposobem działania świata, tym bogatsze stają się ich sieci neuronowe. Jessica twierdzi, że wczesne doświadczenia rozwojowe nie pojawiają się same, ona musi je stworzyć.

Jessica chciała podzielić się tym, czego się dowiedziała, z innymi rodzicami. To pragnienie podsunęło jej pomysł na drugą firmę dla dzieci – tym razem skupioną na rozwoju mózgu. Najtrudniejsza część polega na przekształceniu pomysłu w rzeczywistość. Ona potrzebuje pomocy. W chwili, gdy Rod powiedział, że będzie współzałożycielem firmy, wszystko stało się rzeczywistością.

Jessica i Rod stworzyli Lovevery – firmę dostarczającą produkty i informacje pomagające noworodkom i rodzinom w tworzeniu doświadczeń rozwojowych. Lovevery pomaga rodzicom mieć pewność, że dają swoim dzieciom to, czego chcą i potrzebują na każdym kroku.

Gdzie mogę kupić produkty Lovevery?

Produkty Lovevery są dostępne wyłącznie online i można je kupić na stronie internetowej Lovevery. Lovevery oferuje również różnorodne produkty na Amazon, które możesz kupić lub dodać do swojego rejestru dzieci lub listy życzeń Amazon.

Czy będę opodatkowany?

W cenę produktów Lovevery wliczony jest podatek VAT. Jeśli mieszkasz w Norwegii lub Szwajcarii, nie musisz płacić żadnych opłat importowych. Koszty wysyłki są obliczane na ostatnim etapie procesu realizacji transakcji i obejmują koszty wysyłki, lokalny podatek VAT i cła importowe. pytanie? Prosimy o kontakt z Lovevery tutaj.

Skąd wysyłasz?

Zakłady spedycyjne Lovevery znajdują się w Holandii.

Czym jest wysyłka neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla?

Aby zmniejszyć ślad węglowy Lovevery i zminimalizować jego wpływ na środowisko, wszystkie produkty Lovevery są wysyłane w sposób neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla. Lovevery inwestuje w projekty redukcji emisji dwutlenku węgla, aby zrównoważyć wszelki węgiel emitowany przez Lovevery podczas wysyłki do Ciebie. Lovevery współpracuje z organizacjami, które zmniejszają swój wpływ na środowisko i wspiera projekty, które aktywnie redukują, pochłaniają lub zapobiegają przedostawaniu się dwutlenku węgla i innych emisji do atmosfery.

Gdzie produkowane są produkty Lovevery?

Produkty Lovevery są projektowane i produkowane w Boise w stanie Idaho, a produkowane w Ningbo w Chinach. Fabryka, w której Lovevery produkuje, montuje i sprawdza jakość swoich produktów, jest jednym z największych na świecie producentów zabawek z drewna pozyskiwanego w sposób zrównoważony i lalek z bawełny organicznej. Lovevery z dumą współpracuje z firmą, która podziela podstawowe wartości Lovevery: zaangażowanie w ekologicznie zrównoważoną i etyczną produkcję oraz bezpieczne warunki pracy. Produkty Lovevery przechodzą końcową kontrolę w europejskich magazynach przed wysyłką do klientów.

Jakie metody płatności oferujecie?

Lovevery oferuje następujące metody płatności:

karta kredytowa karta debetowa
Apple Pay
Google Pay
ideał
PayPal
SOFORT – Już wkrótce
Skontaktuj się z bankiem