StockX – StockX: 25% zniżki na opłaty sprzedającego elektronikę

Deal No Expires
StockX - StockX: 25% zniżki na opłaty sprzedającego elektronikę
Get Deal
100% Success

StockX – StockX: 50% zniżki na opłaty sprzedającego

Deal No Expires
StockX - StockX: 50% zniżki na opłaty sprzedającego
Get Deal
100% Success

StockX – StockX: Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać oferty specjalne i promocje

Deal No Expires
StockX - StockX: Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać oferty...Detail

StockX – StockX: Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać oferty specjalne i promocje Less

Get Deal
100% Success

StockX – StockX: Streetwear tak niskie, jak 54€

Deal No Expires
StockX - StockX: Streetwear tak niskie, jak 54€
Get Deal
100% Success

StockX – StockX: 50% zniżki na opłaty ze sprzedaży odzieży

Deal No Expires
StockX - StockX: 50% zniżki na opłaty ze sprzedaży odzieży
Get Deal
100% Success

Czy StockX jest legalny?
StockX to platforma godna zaufania, a rygorystyczna weryfikacja tożsamości zapewnia bezpieczeństwo transakcji. StockX zostało założone w 2015 roku przez Dana Gilberta, Josha Lubera, Grega Schwartza i Chrisa Kaufmana. Organizacja ta ma na celu rozbicie branży e-commerce, zwłaszcza obuwniczej.

Dlaczego buty StockX są tanie?

25% produktów w StockX jest sprzedawanych poniżej ceny detalicznej. Dzieje się tak często, gdy sprzedawcy detaliczni mają nadpodaż, a konsumenci mogą znaleźć to, czego chcą w StockX, zamiast czekać, aż się wyprzedają.

Czy StockX jest w 100% bezpieczny?
Dzięki sześciu centrom certyfikacji na całym świecie każdy produkt przechodzi rygorystyczny, wieloetapowy proces weryfikacji, aby mieć pewność, że Twój zakup jest w 100% legalny. Po pierwsze, StockX akceptuje na swoim rynku wyłącznie produkty znajdujące się w magazynie. Oznacza to, że wszystkie przedmioty, które kupujesz i sprzedajesz, muszą być nowe i nigdy nie noszone.

Czy korzystasz z StockX?
Przedmioty kolekcjonerskie sprzedawane w StockX muszą być nowe, nieuszkodzone i zawierać wszystkie oryginalne opakowania. Niektóre produkty mogą posiadać drobne wady lakiernicze lub nieuniknione wady produkcyjne.

Czy mogę wrócić do StockX?
StockX to rynek na żywo, na którym ceny zmieniają się w czasie rzeczywistym w zależności od podaży i popytu. Dlatego też, jeśli cena kupna i cena sprzedaży będą zgodne, zostanie utworzone zamówienie i nie będziemy mogli zaoferować zwrotów pieniędzy, wymian ani wymian. Jeśli nie chcesz już zatrzymać tego przedmiotu, zawsze możesz go odsprzedać na naszej platformie.

W jaki sposób StockX weryfikuje autentyczność?
Proces weryfikacji StockX uwzględnia stan przedmiotu, wszelkie zmiany, które mogą wskazywać, że przedmiot nie spełnia wewnętrznych standardów, stan jego opakowania oraz to, czy dołączone są wszystkie wymagane akcesoria.

Czy mogę zakwestionować zamówienie StockX?
Jeśli otrzymałeś przedmiot uszkodzony, wysłałeś niewłaściwy przedmiot lub ma niewłaściwy rozmiar, postaramy się rozwiązać problem w ramach naszej Obietnicy dla kupujących StockX. W przypadku pytań prosimy o przesłanie formularza prośby o obietnicę wsparcia kupującego w ciągu 10 dni od otrzymania przedmiotu.