Allegro: Polecane oferty Do 42% zniżki

Deal Expires 31 grudnia 2025
Allegro: Polecane oferty Do 42% zniżki
Get Deal
100% Sukces

Promocje nawet – 60% na odzież damską na allegro.pl kod promocyjny

Deal No Expires
Promocje nawet - 60% na odzież damską na allegro.pl kod...Szczegół

Promocje nawet – 60% na odzież damską na allegro.pl kod promocyjny Mniej

Get Deal
100% Sukces

Allegro to internetowa platforma handlu elektronicznego w Polsce. Zarządza nim Allegro Sp. ogród zoologiczny. Założona w 1999 r., a następnie przejęta przez serwis aukcyjny QXL Ricardo plc w marcu 2000 r. QXL Ricardo plc została przemianowana na Tradus plc w 2007 roku i została przejęta przez Naspers w 2008 roku

Allegro to najpopularniejsza platforma zakupowa w Polsce i jedna z największych firm e-commerce w Europie.
Allegro to platforma zakupowa, na której klienci mogą kupować wszystko, czego potrzebują, z ofert ponad 135 000 firm handlowych. Każdy z nich może sprzedać dowolną liczbę produktów.

Na Allegro można znaleźć niemal wszystko w kategoriach takich jak: Motoryzacja, Moda, Dom i Ogród, Elektronika, Książki i Kolekcje, Dzieci czy Zdrowie i Uroda. Allegro odwiedza miesięcznie 22 miliony klientów, co stanowi 80% wszystkich internautów w Polsce. Klienci mają do wyboru ponad 250 milionów produktów w atrakcyjnych cenach, które kupią wygodnie i bezpiecznie z szybką, darmową wysyłką w ramach Allegro Smart! tego typu kraju.

W kwietniu 2023 r. Allegro zakończyło fuzję z Mall Group i WE|DO, aby wykorzystać mocne strony odpowiednich firm do przyspieszenia międzynarodowej ekspansji powiększonej grupy. Detaliści, którzy sprzedają swoje produkty na arenie międzynarodowej, również skorzystają z tej przełomowej fuzji, która jest wyjątkowa pod względem wielkości w regionie. Prezentując oferty w jednym miejscu, dotrą do dziesiątek milionów konsumentów w UE, oferując im jednocześnie szerszą gamę produktów, najlepsze ceny i sprawną dostawę.